KURUMSAL

KURUMSAL

 

Nisan 1990 Yılında 1. Nesil Babamız Tarafından Dünyada Makina Halısının Merkezi Haline Gelmiş Olan Gaziantep'te Mekanik Makinalar İle Üretime Başlamıştır.

Firmamız 1996 Yılında Şirketleşerek Faliyetlerine Devam Etmiştir. 2004 Yılında Son sistem Bilgisayarlı Makinelerle Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrika Binasına Taşınarak İhracat Yapmaya Uluslararası Fuarlara Katılarak Portföyüne Yeni Müşteri ve İş Ortaklarımız İle Küresel Arenada Kaliteden Ödün Vermeyen Kimliğimiz ve Rekabetçi Fiyat Politikamızı ve Müşteri Memnuniyetini Kendisine İlke Edinmiştir.

Uzun Yıllara Dayanan Sektörel Birikimimizle, Yeniliğe ve Gelişime Açık Fikirlerle Dünya Üzerinde Tercih Edilen Marka Olmaya Doğru Emin Adımlarla Devam Etmekteyiz.

Saygılarımla
Mehmet Özbağ | Yönetim Kurulu Başkanı


Misyon

Güvenilir şeffaf bir çalışma ortamında üretim yapmak insan ve çevre sağlığını ön planda tutan sürekli gelişme ve müşteri memnuniyeti oluşturarak uzun vadeli hedefler arasında, mevcut pazar sayısını arttırarak küresel pazarda kalıcı olmak...


Vizyon
Dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ve kullanarak kentimize, ülkemize yeni yatırımlar kazandırarak Türkiye'nin sektördeki öncü kurluşlarından biri olup farklılıklar yaratarak sektöre yön veren üretici ve ihracatcı bir kuruluş olmak.